Beer Pong Summer Camp začíná za

PŘIHLÁŠKA

Info o akci

Na co se můžeš těšit

4 nezapomenutelné dny na Orlíku
3 členné týmy
2 tisíce trefených kelímků
1 velkej mejdan
x soutěží o skvělé ceny

Program

beer pong a další pivní soutěže
společenské, sportovní a seznamovací hry
koupání v Orlické přehradě nebo vlastním bazénu
afterparties každý večer

Soutěžní týmy

3 členné týmy
v každém týmu alespoň jedna slečna
spoluhráče ti případně seženeme i na místě

Ubytování a areál

ve zděné budově
2-4 lůžkové pokoje
sociální zařízení na chodbách
možnost výběru spolubydlících
areál má vlastní bazén, hřiště na fotbal, volejbal a street workout

Jídlo a pití

v ceně je plná penze v celé délce pobytu (snídaně, oběd, večeře)
veškeré pivo v rámci soutěží
vybavený bar s točeným pivem a rychlým občertsvením

Doprava

vlastní nebo autobusem z Prahy
náš soukromý „party“ bus odjíždí v pátek 24.6. ve 13:30 ze Smíchovského nádraží
cena je 400 Kč za obě cesty a platí se při nástupu

Aftermovie

Beer Pong Summer Camp

2021 aftermovie

Instruktoři

Ondra

Loni to byla pořádná jízda a letos to bude ještě větší mejdan! Vychytali jsme pár nedostatků a připravili našlapaný ročník 2022. Těšit se můžeš na turnaje v beer pongu, další pivní soutěže, doprovodný program a tradiční rozjeté afterparties. To vše na začátku léta na Orlíku! Jedeš s náma?

Tommy

Každý týden se můžeme vidět na turnajích Beer Pong Championship, kde přinášíme tu pravou studentskou atmosféru pro všechny milovníky piva a sportu. Summer Camp bude fakt jízda plná nejen beer pongu ale i párty a zábavy! Tam prostě nemužeš chybět, už ses přihlásil?

DJ Lucky D

Jako rezidentní DJ Beer Pong Championship jsem společně s vámi prožil nespočet skvělých turnajů, opojných vítězství, luxusních afterparties i nějaký ten nechtěně prokoplý finálový stůl… 😀 Ale Summer Camp je něco extra! Je to akce, na který když nebudeš… jako bys nežil! Mega se na vás těším!

Evička

Říkají mi Evička naše růžová kočička, barmanka která byla u prvních beer pongů u nás v El Mágicu. Od té doby se účastním každého turnaje a mám na kontě i nějaké ty výhry (popravdě za ty roky jen 1). Okouzlím vás nejen svým antitalentem ve hře ale i obrovským úsměvem a pozitivní energií.

Kája

Už dlouhou dobu se řídím tím, že žijeme jen jednou a je potřeba si života užívat naplno! Spojení léta, beer pongu, super lidí a párty je ideální příležitost ukázat, že i ty se řídíš #YOLO!

Adam

Beer pong je ideální kombinace sportu a party, jako bonus můžeme trávit čas s nejlepšími kamarády. A možnost tohle všechno prožít na pláži u vody bude k nezaplacení. Pro mě to budou nezapomenutelný chvíle.

Martin

Několik let se věnuji pořádání Hospodských kvízů, který byl loni součástí tohodle skvělýho mejdanu. Už teď se těším že Summer Camp 2022 bude zase o něco legendárnější a že si po nabitém programu zase společně zazpíváme a zapaříme při nejen při kvízu!

Honza

Milovník sportu a dobrých mejdanů. Spojit tyto dvě věci dohromady a začít dělat beer pongy byl nejlepší nápad. Doufám, že letošní kemp bude pořádný nářez jako loni a moc se na to těším, až se tak potkáme a pořádně to rozjedem!

Ceny pro nejlepší

HLAVNÍ VÝHRA

náš profesionální stůl na beer pong

DALŠÍ VÝHRY

poháry a medaile pro vítěze jednotlivých soutěží + ceny od našich partnerů

MERCH

oficiální trička a snapbacky Beer Pong Summer Camp

Cena a časté dotazy

Cena zahrnuje ubytování na tři noci včetně plné penze + veškerý program včetně piva do soutěží.

3199 Kč

Dopředu se platí jen záloha 1699 Kč převodem na účet. Doplatek 1500 Kč se platí v hotovosti na místě.

přihlásit se

2999 Kč

Dopředu se platí jen záloha 1499 Kč převodem na účet. Doplatek 1500 Kč se platí v hotovosti na místě.

přihlásit se

2799 Kč

Tato cena platí pouze pro loňské účastníky jako poděkování za jejich důvěru. Dopředu se platí jen záloha převodem na účet. Její výše závisí na aktuální vlně prodeje. Doplatek, který se platí v hotovosti na místě, bude odpovídat výši, aby výsledná cena byla 2799 Kč.

přihlásit se

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhej kontaktovat. Využít můžeš kontaktní formulář zde.

Jak se mám přihlásit?

Stačí vyplnit přihláškový formulář a zaplatit zálohu. Poté ti přijde potvrzovací e-mail s dalšími informacemi.

Jak je to s placením?

Pro první přihlášené máme výhodnější cenu. Další vlny to budou mít vždy o stovku dražší. Celková cena se pak skládá ze dvou částí: záloha (její výše závisí na vlně prodeje), která se platí po odeslání přihlášky převodem na účet a pak doplatek 1500 Kč, který se platí až na místě v hotovosti.

Jak to bude s dopravou?

V přihlášce zaškrtneš, jestli se dopravíš sám/sama, nebo jestli pojedeš autobusem s ostatními z Prahy. Dopravu zajišťuje jeden z našich partnerů. Příplatek za dopravu autobusem je 400 Kč za cestu tam a zpět. Autobus odjíždí v pátek 24.6. ve 13:30 ze Smíchovského nádraží. Pokud pojedeš autem, můžeš ho zaparkovat v areálu zdarma.

Mám zdravotní komplikace, můžu jet taky?

Pokud máš specifické požadavky, alergie nebo bereš pravidelně nějaké léky, napiš nám to do přihlášky a my se o vše postaráme.

Co budeme jíst?

Po celou dobu campu budeš mít plnou penzi, což znamená snídaně, obědy i večeře. Jídla jsou celkem vydatná, ale pokud ti to bude málo, tak na baru prodávají rychlé občerstvení (pizzu, hranolky, utopence nebo nakládaný hermelín). Pokud máš nějaké speciální požadavky na stravu, není problém v jídelně domluvit jídelníček speciálně pro tebe. Jedno hlavní jídlo bude vždy vegetariánské.

Je program povinný?

Co budeš na campu dělat je jen a jen na tobě. Můžeš se zapojit do společných aktivit, zdarma si půjčit hry, stůl na beer pong, sportovní vybavení, lodičky anebo se jen opalovat na pláži či navštívit místní bar. V rámci soutěží se však doporučujeme zapojit do všech disciplín, jinak by ses kromě zábavy připravil(a) taky o šanci na dobré umístění.

Musím pít všechno pivo v rámci soutěží?

Určitě nemusíš. Nikoho do ničeho nutit nebudeme. Při beer pongu je ale pití piva tradiční a trošku by to kazilo zábavu. Pokud bys měl(a) ale už dost, tak určitě nevadí, když si dáš na chvilku pauzu.

Můžu si vybrat s kým budu bydlet na pokoji

Určitě. V přihlášce nám můžeš napsat své preferované spolubydlící. Pokud bys na to zapomněl(a), nic se neděje, můžeme to napravit až těsně před odjezdem.

Co si mám vzít s sebou?

Doporučujeme si s sebou vzít pohodlné oblečení na ubytování a na spaní, fancy ohoz na diskotéku, ale i boty a oblečení na sport a samozřejmě plavky na koupání. Určitě si s sebou vezmi i nějakou hotovost, protože si nejsme úplně jisti, že ti na baru vezmou kartu. Jinak prakticky nic speciálního nepotřebuješ. Seznam věcí, které se můžou hodit, Ti před odjezdem pošleme mailem.

Mám si s sebou vzít spacák?

Na pokojích jsou pro všechny k dispozici lůžkoviny a koncem června už taková zima nebude, takže ho klidně nech doma.

Můžu si s sebou vzít zvířátko?

Ano můžeš, ale silně to nedoporučujeme.

Můžu jet s přítelem/přítelkyní?

Jasně. Ideálně si k tobě ještě domluvte někoho třetího, ať společně můžete vytvořit tým. Pokud nikoho nemáte, spoluhráče vám najdeme na místě.

KONTAKT

Pokud máš jakýkoli dotaz, neváhej se na nás obrátit. Můžeš nám napsat klidně i na naše sociální sítě nebo na e-mail info@beerpongsummercamp.cz.